Skupština Grada

image_pdfimage_print

Mr Rade Rajković

Rade Rajkovic malaPredsednik Skupštine

Prof. dr Mile Ilić

prof-dr-mile-ilic malaZamenik predsednika Skupštine

Ružica Đorđević

Ruzica Djordjevic malaSekretar     Skupštine

Milena Kostić

Milena Kostic malaZamenik sekretara Skupštine


Odbornici Skupštine Grada Niša

Odbornička grupa ALEKSANDAR VUČIĆ –  SRBIJA POBEĐUJE
01. prof. dr Zoran Perišić Šef Odborničke grupe
02. Ivan Jovanović Zamenik šefa odb. grupe
03. Marija Karličić – Stanković
04. Milica Štrbo
05. Mirjana Miladinović
06. Jelena Nešić
07. Boban Džunić
08. Danijela Banićević
09. Miljana Petrović – Punoševac
10. Miloš Sekulić
11. Marko Veličković
12. Gordana Radosavljević
13. Uroš Radulović 21.Nikola Ilić
14. Bojan Marinković 22.Miroslav Milosavljević
15. Desanka Spasić 23.Marina Dejanović
16. Peđa Dimitrijević 24.Miroslav Krstić
17. Dragoljub Kulić 25.Jović Dušan
18. Milan Stanojković 26.Aleksandar Stojičić
19. Dragan Đorđević 27.Dušica Davidović
20. Marija Živković
Odbornička grupa SOCIJALISTIČKA PARTIJA SRBIJE
01. Aleksandar Cvetković Šef Odborničke grupe
02. prof. dr Marija Ignjatović Zamenik šefa odb.grupe
03. prof. dr Mile Ilić
04. Suzana Radovanović  
05. Slavoljub Vlajković
06. Darko Nikolić
07. Nebojša Bogdanović
Odbornička grupa DEMOKRATSKA STRANKA
01. Miodrag Stanković Šef Odborničke grupe
02. Vladimir Domazet Zamenik šefa odb. grupe
03. Novak Stojanović
Odbornička grupa NIŠ MOJ GRAD
01. Dragoslav Ćirković Šef
02. Branislav Jovanović Zamenik šefa
03. Emilija Marjanović
Odbornička grupa POKRET SOCIJALISTA – UJEDINJENA SELJAČKA STRANKA – ODGOVORNO ZA NIŠ
01. Dobrivoje Ljujić Šef Odborničke grupe
02. Sanja Jefić Branković Zamenik šefa odb. grupe
03. mr Rade Rajković
04. Čedomir Zdravković
05. Dragan Stojanović
,,NIŠKA INICIJATIVA,,
01. Srđan Nonić Šef Odborničke grupe
02. Radmila Popović Zamenik šefa odb. grupe
03. Dejan Petković
04. Dragoslav Petrović
Odbornička grupa SRPSKA RADIKALNA STRANKA
01. Nikola Savić Šef Odborničke grupe
02. Nadica Stoičkov Zamenik šefa odb. grupe
03. Stefan Ilić
04. Slavica Mirković
05. Nebojša Mladenović
Odbornici
01. Momir Stojanović Iskreno za Niš
02.  dr Goran Đorđević DSS
03. Marko Stojanović DJB
04. Jelena Đorđević DVERI

 

Odbornička grupa PUPS
1. Mirko Zečević Šef
2. Milun Milojković Zamenik šefa
3. Tomislav Petrović